Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Dini Sohbet Radyo Dj Olmak İçin Genel Bakış
Radyo Dj Olmak İçin Genel Bakış
0 Yorum
0 views görüntüleme
Radyo Dj Olmak İçin Genel Bakış

Radyo Dj Olmak İçin Genel Bakış

Radyo Dj Olmak İçin Genel Bakış Radyo dinle sayfamız ’da belde verdiğimiz bütün radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi iletişim araçları siteleri marifetiyle paylaşılmaktadır

Kül dünyayı kasıp kavuran müzik servisleri arasında emniyetsiz bir yarışma yaşandaçyor. Bu savaşa son zamanlarda bazı konuşmaçılarda tıkızlınca birbiri ardına mevrut değişiklikleri okuyup ‘ee şimdi ne olacak?’ diyoruz.

Güzellik ve Hizmet Önerileri Tüylerin kırmızıınması Saç hizmetı Munsap ve Diş Esenlığı Zatî bakım

Uygulamayı aletinıza yükledikten sonra, taharri kısmına “dinimiz islam” şeklinde arayarak bulunabilirsiniz.

Freddie Mercury’nin “cihan var nispeten, tutkunları olacaktır.” buyurduğu, Orson Welles’in ise yazdığı bir mandepsi ile bütün Amerika’yı dünyanın Marslılar aracılığıyla işgal edildiğine inandırdığı sihirli kutu radyo, dijitalleabat gezegenimize bukanak uydurdu ve fiber optik kabloların da lütufı ile müziğin bütün insanlığa ilham vermesine kaldığı yerden devam etti.

Bu müddetç zarfında sizlerin de amacı son dönemlere damgasını vuran şarkıları dinlemek ve aptalfetmek ise, siz bile tercihinizi bu radyo hatından yana kullanmayı savsaklama etmeyin. Her alanda sizleri bir hamle öne nâkil ve dinletileri bu noktada üstün mehil bile sunan web sitemiz, her kapsamda önder konumu ile beraber önde gelen paylaşım türlerini bile bir tıkla elde etmenize dayanak sağlamlamaktadır.

Kesintisiz canlı radyo dinlediğiniz bir internet radyosu, kar amacı gütmemelidir. çevresı ile TR Radyo’da katiyetle reklam dinleyemezsiniz. Bununla alay malay, DJ’lerin neşriyat yapmacık kolaylıkları bulunmaktadır. İnternet ve neşriyat programı mevcut DJ’ler, istedikleri her yerden yapıt yapabilirler.

Tebrikler şuan internet radyo eserınız faal ve canlı yayınla yayınlanmaktadır. İstediğiniz müzikleri “Çahiz Listesi” sahaına ilaveten yapıtıza devam edin.

SHOUTcast Source adlı açılan pencerede size verilen radyo hosting bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Address vadiına sunucunun ip adresi, Port ve Password düzına 5 numaralı adımdaki port ve şifre bilgilerini yazıp Connect butonuna tıklayarak bağlantı esenlayabilirsiniz.

Tunein uygulamasını indirdikten sonrasında çkırmızııştırınca rağmenıza sol doğrultuında 4 tane link bulunan bir menü müstakbel. Bu seçeneklerin kârlevi tam olarak aşağıdaki gibidir.

Radyo dinle sayfamız ’da belde verdiğimiz bütün radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi iletişim araçları siteleri marifetiyle paylaşılmaktadır.

İnternet radyosu özelliği olan Nokia taşınabilir cihazlarınızdan dinleyebilirsiniz. İnternet radyosundaki taharri kısmına “dinimiz islam” şeklinde arayarak bulabilirsiniz.

Kullanıcılara bilgisayarları üzerinden diledikleri radyoyu dinleme dini sohbet vesileı veren sükselı uygulama, sadece internet temassına ihtiyaç duymaktadır.

Toplanmış satın karşı Skip this Aşağıdakilerden birini seçin: Bayağıdaki ürünlerden birini seçin: Aksesuar ekle

Dinleyecek bir şey mi arıyorsunuz? Bu dar mekanizma, dünyanın dört bir yanındaki binlerce istasyondan parazitsiz dijital yahut internet radyosu dinlemenizi sağlar.

Radyo Dj Olmak İçin Genel Bakış

Radyo Dj Olmak İçin Genel Bakış

Radyo Dj Olmak İçin Genel Bakış

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0:00
Çalan :
Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet